DusanOrlik

Na co dát pozor,při natáčení seriálu?

Zdravím,ve třídě máme již delší dobu nudu.Ták mě napadlo,že bychom natočili menší seroš,abychom se pobavili a měli i vzpomínky.Může mi prosím někdo poradit,tipy při natáčení,na co dát pozor a jak seriál začít točit? Moc prosím o odpověď.Pře­dem díky

Odpovědi
Supercom

Tak o nataceni kratších videi vim první poslední :D Mam YT chanell a jsem se svima videama který netacim normalne nazivo a ne nejaky priblbly hry docela uspesnej. Při nataceni delej plynule pomale nesekane a neroztresene pohyby. Pamatuj, delší zaber nez 10 sekund je nudnej zaber. Takze strih je celkem dulezitej. Taky zalezi jak to chces jestli to ma byt ja pokud nenatacim special, kde mluvim k lidem tak by to mělo byt bez pohledu ostatních do kamery. To jsou takové zakladni věci. Když budes mit dotaz, napis na email Supercoom@seznam.cz ;)
Doplňuji:
Oprava: Ja pokud natacim special, kde mluvim k lidem, tak koukam do kamery, ale při nataceni tech normálních videi by to mělo byt bez pohledu ostatních do kamery ;)

arygnoc

Supercom

prosím, pošlite mi do pošty link na vaše videá, nech to viem porovnať s vašimi vyjadrovacími schopnosťami na tomto serveri.

nesmrdí tu niečo (samochvála?).