panxnotdead

Na co byste se dokázali dívat neustále?

Já na hvězdnou obloho a západ slunce. Taky se mi strašně líbilo koukat se na mojí holku když spala, ale tu teď nemám, tak to sou tyhle 2 věci.

Nejlepší odpověď
badisko

ocean …pri jakemkoliv pocasi …

Další odpovědi
hanulka11

východy a západy slunce ,
na moře a dění v přístavech

everest

na oheň(jsem pyroman)

huxa

tu holku mám s tebou společnou, na nic jiného asi ne
oceán nebo moře… plul jsem po něm půl hodiny a ten pohled by na celý život stačil

Rocker

Na naše hafinky,jsou pořád roztomilý.

lemur

na oheň (nejsem ale pyroman)

fyziq

na porno

registrovana

na mýho kluka když mi něco zapáleně vypráví

Kamionacka09

Na nocni velkomesto nekde z vysky,na mesic jak se odrazi v rybnice,na silnice nebo dalnice z vedlejsi cesty-to uz je moje nemoc z povolani:-D

pusinka50

Mel Gibson, srnky v lese, zajíc na poli, červánky, východ a západ slunce, moře a písečná pláž bez lidí, Sacré-Coeur na horizontu Paříže, pohled z nejvyššího patra Eiffelovy věže, krásná příroda Jižních Čech