Avatar uživatele
van.ecke.

Na Český ŽL v zahraničí ?????

Dobrý den, ráda bych se zeptala na podmínky podnikání z Českým živn.listem v Belgii, jde o poskyt. služeb, může mi někdo prosím poradit jak příkladně fakturovat,mohu -li uzavírat dohodu o provedení práce a zaměstnávat na dohodu české občany a vysílat je tam??? Mohu uzavřít smlouvu o dílo z Belg. firmou, případně soukr.osobou?? Případně zda má někdo odkaz na netu na pod. problematiků? Moc děkuji předem za info.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 5041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jambalaya

Vážená van.ecke. Na váš dotaz není možné odpovědět, protože není vůbec jasné, na co se ptáte a co chcete dělat. Toto je velmi složité téma a budete muset být konkrétní, nebo se dočkáte leda snůšky kravin 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já mám svého manžela v Rakousku s českým živnostenským listém k tomu jsem mu musela vyřídit Bescheid což je povolení aby mohl v Rakousku pracovat i s chlapama.Osobně si myslím že by to vadit nemělo a že vaši chlapi by tam mohli na český Žl bez potíží normalně pracovat. Fakturovat to budete tak jako u nás akorát s tou firmou v Belgii .Sepíšete s firmou smlouvu o dílo nebo dohodu a pak už by nemělo nic vám stát v cestě.Našla jsem vám článek o práci v Belgii tak se podívejte do odkazu

Zdroj: http://www.ajob­.cz/o-zemich-at5/prace-v-zahranici-prace-v-belgii-zivotni-a-pracovni-podminky-a569

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek