Aším

Na čem umíte jezdit?

Odpovědi
Terryle

Jenom lyže

panenka

Jenom lyže

Miroslavst

neumím jezdit

Lyže NE, snowboard NE, Pionýr-Mutang ANO

iceT

neumím jezdit

jezdím pouze na koni,ale nesmím si při pádu rozbít hlavu o noční stolek…

BEAES

Jenom lyže

aramah

Jenom lyže

janek66

Jenom lyže

Nejlíp bych asi uměl na sáňkách, ale ty v možnostech nějak chybí.

DusanOrlik

neumím jezdit

Ale chtěl bych se naučit jezdit na lyžích

Mousinek

Jenom lyže

Radak

neumím jezdit

Kdysi jsem uměla na lyžích, ale dlouho jsem na tom nestála. Když budou ti doktoři stávkovat, tak radši teď ty zlomeniny riskovat nebudu.

Jahoda

Jenom lyže

kropitko

Jenom lyže

Ale už jen rekreačně. Prkno jsem zkoušela, ale sebevrah nejsem.

nikolkap

Jenom lyže

Michal Kole

neumím jezdit

na lyžáku v 7. třídě a v 1. ročníku na učňáku a střední jsem nebyl.

ReHu

Jenom lyže

quentos

neumím jezdit

sznamko

Jenom lyže