Zplic

Na čem spí váš pes?

Nejlepší odpověď
anonym

Všude možně.

Má svůj pelíšek,jenže chrupčí kde se dá,je to hajzlík rozmazlenej.

Další odpovědi
Michal Kole

Všude možně.

V létě balkón, na zemi, s mámou v posteli

Valky

Na měkkém pelíšku.

Buďto s námi v postýlce a nebo ve svém křešílku. :o) Máme pěknýho rozmazlínka…

arygnoc

Všude možně.

venkovní bouda, dvorek, zahrada (no, ono to zní trochu honosně, tak tedy zahrádka).
v boudě má pelech, je izolovaná proti vodě, i zateplená (topení v ní ale není).
do domu není zvyklý chodit, max. na terasu.

Natee

Na měkkém pelíšku.

Lyn

Všude možně.

Chvíli v pelechu, chvíli pod mojí postelí, dokonce si na ní občas drze hupne… nechápu kdo ho to naučil 😁

formaldehyd

Všude možně.

Hlavně v mé posteli. Nemusím snad dále rozepisovat … ;)

filva

Na měkkém pelíšku.

V boudě má pelíšek.

terinka123

Na měkkém pelíšku.

samicek333

Všude možně.