Deli

Na čem si dnes večer pochutnáte? 🙂

U nás už voní hovězí vývar s jatrovými a drožďovými knedlíčky a rajská s masem a kolínky.

Nejlepší odpověď
Drap

Vzhledem k pracovnímu nasazení mívám takovou obědovečeři, takže za chviličku jdu na to. Vývar, výpečky, zelí, knedlík. Vím, že to neni nejzdravější, ale chutná to.
Dobrou chuť všem

Další odpovědi
Illines

Dnes k veceri ,plneny chleb a k tomu caj.Chlebe jsem si pripravila uz rano.Je to takovy druh strudlu s masem.

WeeBear

Takové týrání pro moje chuťové buňky! Co jsem komu provedla? 🙂

U nás se zatím rozhoduje mezi tousty, nebo klobásou. Samozřejmě s kávou, u mě se nic jiného nedá čekat. 🙂

briketka10

dnes to budou zas ty těstoviny Deli jak jsem psala včera 😁
Doplňuji:
terry a co zmrzku na tu mám já chuť pořád ??

pizlicka

ja mela cely hlavkovy salat s rajcatky,v mi­krovlnce bile zeli s mrkvi,pokapane olivovym olejem,steak z lososa,nizko­tucnou majonezu a kecup.mnam:-)

tom004

Nechal jsem se inspirovat „humrem pro důchodce“ od >annas<. Bohužel mi došla mrkev,tak byl (ne)obyčejný obložený chléb,čaj,man­darinky. 🙂

IK

čtvrtek je den vhodný k duchovnímu pokroku, jsem pořád naštvaná a frustrovaná a to říkám ještě slušně, takže jsem si dala dnes jogínský půst s bílým indickým čajem (koření, čaj, karamel, mléko) a večer se chystám na halvu (krupice, ghí, karamel, rozinky, mandle, voda) je to tak příjemné, že ho začnu držet každý čtvrtek ať mi slinivka a játra prominou…přece se nevzteknu 🙂

terry

Vůbec netuším.
Už několik dní nemám vůbec na nic chuť.
Hlady sice šilhám a po pár soustech vše odložím, představuji si různá oblíbená jídla, ale nic mě necyhytá.
Co s tím?
Doplňuji:
Briketko – to by teda byla večeře.
Ale občas, v noci, poďoubávám, až sním celý 1 litr. Ale je našlehaná a dobrá.
A když to není často, tak to tělo přežije, co 🙂.