Damiana

Na čem se nevyplatí šetřit?

Nejlepší odpověď
terry

Na sobě, potažmo rodině.
Obecně na jídle, vzdělání, zdraví, …

Další odpovědi
dědapetr

Na zdraví.

Drap

Pokud to umožňuje ekonomická situace, tak na ničem důležitém

briketka10

na tom co si kupuji k jídlu pro sebe a pro svého kocourka..

jinak mi na ničem moc nezáleží oblečená jako ze žurnálu chodit nemusím, nemaluju se, nehty nelakuju, stříhám se sama a barví mě sestra docela dost šetřím 😁

venkovan

Na jedovaté a vlezlé tchýni.
(PS. – nenavádí k žádnému nezákonnému činu!)

IK

Na zdraví.
Řekla bych že na humoru a dobré náladě ale to je subjektivní jak toho dosahovat 🙂

jendahun

Mamka říkala že na jídle.Raději budete mít(jako děti)holé zadky,ale na jídle se nemá šetřit.od toho se odvíjí zdraví a ostatní.Všechno jde přes žaludek.

Damiana

Moc děkuji všem za odpovědi, zejména Venkovan si myslím, to trefil bezchybně! 🙂