Dáša Vrtáků

Na čem se kreslí ACEO?

Nedávno jsem narazila na ACEO kresby a zachtěli se mi také nějakou nakreslit, vyhledávala jsem si na českých stránkách (já vím, že na anglických bych to našla, ale moje znalosti angličtiny jsou mizerné), ale nic o tom jsem nenašla. Vím, že se prý kreslí na nějaké zvláštní kartičky, ale o tomhle není nikde ani zmínka…
Předem děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Zvláštnost kartiček spočívá v jejich rozměru – 64 mm x 89 mm …
😉
Jinak není omezen ani materiál, ani použitá umělecká technika (kromě malování – od tužky po akvarel či olej, se používají i třeba lepené koláže), mklidně můžeš použít i počítačovou grafiku…
Prostě – podstaný je rozměr (card), zbytek si volně urči.
😉

Další odpovědi
Emefej

U „Art Cards Editions and Originals“ jde pouze o rozměr. Ten je pevně stanoven, viz gecco. Jiné rozměry se ACEO komunitou nekceptují.