Tuisenim

„Na čem“ nebo „na kom“ lpíte?

Nejlepší odpověď
Malvína

Na kvalitě. Potraviny(!), oblečení, domácí vybavení atd. Raději si připlatím. Ve většině mám své stálice – oblíbené značky, u kterých vím, že dobře dělám.
Lpím na upřímnosti. Mám ráda hru fair play, nic za zády. Raději být zklamaný z upřímnosti, než-li žít ve falešné bublině.
Na lidech by se lpět nemělo, sami sobě jsme nejlepším přítelem, a i když někoho milujeme, nemůžeme si ho přivlastňovat.

Další odpovědi
Moccaa

Moje bezbřehá loajalita se nyní upíná ke Kari Jalonenovi, synku.

zjentek

Na kom? Na nikom, jsem splachovací. Na čem? Jedna věc by tady byla. Chci být rozsypán/rozprášen do půdy v blízkosti zeleně- keřů a stromů, o které jsem pečoval, sázel a udržoval. Kdyby tak někdo do prachu/popela, zasadil zase semínko…

Roman71

Na Božím království a duchovních hodnotách, protože to ostatní nám bude přidáno (v praxi ověřeno Ježíšovo kázání na hoře). Všechno ostatní je „marnost a honba za větrem“ (Šalomoun).

Kryšpín

Pravidelná nepřerušovaná soulož

Justin1

Moccaa: Myslel jsem, že lpíš na hokeji.

Moccaa

Justin – To se přeci nevylučuje.

Tuisenim

Děkuji Malvíno…„Nejen chlebem bude člověk živ…“

Roman71

Svatá pravda!

Malvína

🙂