dust8

Na čem jste byli naposledy v divadle? Případně jaké to bylo?

Odpovědi
Rokio

Naposledy jsem byl v brněnském divadle na představení pojednávající zábavnou formou o AIDS. Bylo to podobné operetě.

Kepler

Já jsem kulturní barbar, divadlo mě vždycky odpuzovalo. Jako student jsem byl jenom jednou v Semaforu a na nějakém tom koncertě klasiky. Naposledy jsem si před měsícem šel poslechnout Andera z Košíc … to byl nářez! 🙂

Kelt

Chodíval jsem spíše na koncerty vážné hudby a naposledy jsem byl na Fidlovačce. Bylo to v Olomouci v roce 1984 nebo 1985. To ale neznamená, že se někdy nepodívám na nějaké představení v televizi nebo na youtube.

Pepa25

Naposledy jsem byl v Praze v Divadle ABC na představení „Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“. Dobrá komedie, doporučuju všem, kteří žijí v dlouhodobém svazku s osobou opačného pohlaví 😉

Emefej

Byl jsem minulý týden v ústeckém činoheráku na Gombrowiczově Pornografii. Doporučuji.