Avatar uživatele
anonym

Na čem jsi nejvíce závislý?

Vyzpovídej se uleví se ti hříšníku
Doplňuji:
Byl jsem vysvěcen na kněze 1993 ve Francii
http://iskcon.org/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10, anonym před 4320 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Jsem závislá na všem co nám pomáhá přežít a bez čeho bychom nikdo nemohli existovat.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Drogy

Na lécích jsem závislý naprosto, přímo existenčně…
Uf, je to venku a opravdu se mi jako lékárníkovi dost ulevilo!
Díky ;)
P.S.: Doufám, že udržíte zpovědní tajemství, „otče“!
Jste jím, viďte…

Doplňuji:
Tak teď už mi to dává smysl. Na někoho takového jsem Vás odhadoval. Nic ve zlém, nemůžete za moji averzi a „životní náboženskou skepsi“ …

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost

Guru, Ty nejsi kněz. Vulgarizmy se tu nesmí používat, takže Ti nemohu napsat, co jsi.
Rozhodně ne člověk, který studovat theologii nebo jakékoliv východní náboženství a už vůbec jsi nezískal žádný akademický titul. Ty bys byl rád samozvaný spasitel. Proto se holedbáš zpochybnitelným „titulem“ guru.
Tvoje myšlenky jsou bláboly smíšené se slaboduchými žvásty, které postrádají jakoukoliv hlubší myšlenku.
O tom jsou všechny Tvé otázky. Odpovědi jsou na hraně urážející tazatele i předmět jeho zájmu.
Jako nejvhodnější možnost, jak řešit Tvou touhu být lidstvu něco platný, se mi jeví možnost, abys odcestoval někam do Himalájí a tam studoval v některém z klášterů skutečné východní náboženství (nejlépe doživotně – aspoň bys pochopil, co ten pojem znamená a nezadával bys tu zase „nablblou“ anketu).
Buď tak hodný, slituj se nad touto komunitou a dej nám už pokoj se Tvými myšlenkami. Jsi mimo realitu a mám dojem, že o Hare Krišnovi a účelu tohoto náboženství jsi hovořil z vlastních zkušeností.
Že bys byl trvale pod vlivem drog? Tvému písemnému projevu by to odpovídalo. To ale nebude žádná travička, když Ti to v „myslivně“ tropí takový chaos, tohle už musí být opravdu „tvrdší kalibr“, když někdo trvale uvažuje natolik zcestně jako Ty.
Když jsi natolik erudovaný předkládat ty své úchylné myšlenky lidem, o kterých si myslíš, že by je mohly zajímat, vyber si k tomuto účelu jiný web.
Odpovědi.cz si skutečně nezaslouží, aby tu hospodařil exemplář Tvých nezpochybnitelných kvalit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Práce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jiná možnost

Jste kněz,že dáváte rozhřešení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Peníze

Peníze jsou dnes pro přežití nezbytný. Zpovídat se ze svých závislostí budu jen vlastním bohům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Peníze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Láska

na lásce a přátelství, spolužačka je po těžkém úrazu a moc ji držím pěsti, aby ji to nepoznamenalo na celý život máme se rádi od mala :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cate1597

Sex

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek