lukas.lukas

Na android mobilu nejede facebook, android market nestahuje, youtube nejede …

Dobrý den,

Mám mobil Huawei Ideos X1 http://www.al­za.cz/huawei-ideos-x1-u8180-black-d263531.htm a na wifi routeru doma mi nejede facebook youtube nestahuje google play atd. prohlížeč normalne jede, a strejdovi to na HTC Sensation normalne jede, a na jiných routerech mi facebook atd. normalne jede, ale tady ne.

Odpovědi
anonym

skus zadat v nastavení wifi, adresy ručně.

DDarent

mě se stalo to samí, ale nevim proč, vyřešila to změna roku, takže teď mam, že je rok 2015.

anonym

proč hledáte chybu v telefonu když je zjevně chyba v konfiguraci routeru 🙂

cit
„na jiných routerech mi facebook atd. normalne jede, ale tady ne“

Zkuste změnit třeba způsob šifrování , možná tam máte nastaveno něco méně standardního než WPA2 AES + TKIP.