GangstaHelper

Mytí nádobí

Chtěl bych se vás zeptat, jestli používáte při mytí nádobí gumové rukavice (ANO/NE), já ano, a to i pokud umývám třeba jen pár kousků, jelikož mám pak ruce nepříjemně mastné.

Nejlepší odpověď
rynek878

já se přiznám,že teda myji nádobí tak 3 krát denně,ale rukavice jsem na rukou nikdy neměl.

Další odpovědi
quentos

nepoužívám… od mastnoty si je pak jen opláchnu, případně mýdlem

kropitko

Ne,nepoužívám rukavice vůbec na nic,na žádnou práci,jsem v nich nemotorná,nejde mi to od ruky

panenka

Já ne rukavice používám jen při mytí podlahy jak umyji nádobí natřu si ruce krémem.

kokoťenko

Ne,nepoužívám,po umytí nádobí,nemám mastné ruce,nemám je ani suché.Suché chápu,ale z čeho je máte mastné. Na mytí nádobí musíte přístě místo rukavic použít JAR,či jiný prostředek na mytí nádobí.

iwetax

Pokud myju nádobí tak ne , pak si ruce namažu krémem . Já je mam pak suché.
Pokud ale vytíram tak rukavice použiju vždy.

RAB

Já ne. Jen zřídka, když mám nějak poraněné ruce nebo když se mi na pažích objeví vyrážka. Mám totiž zkušenosti, že se mi mytím hned roznes nebo ještě více podráždí.

martina1

Já ne.Máme myčku:-)Jinak kukavice používám jen na zahradě,když trhám kopřivy.Asi mám odpor k rukavicím z práce.Tam je většinou nandám ráno a sundavam večer(mezi tím často měníme).

Džanička

Já také rukavice nepoužívám,jelikož mám na ně vždy alergickou reakci.Jen když porcuji velké množství masa do mrazáku tak použiji chirurgické,protože mám alergii i na krev.Ale i z těch chirurgických mám stejně podrážděnou kůži.Na zahrádce používám látkové rukavice.

Martas

Když myju nádobí tak ne a na vytírání používám mop.Jinak bych rukavice na vytírání určitě použila-nesnáším to

Nuk nuk

Nepoužívám je, protože v nich neumím moc pracovat. Vadí mi, že v nich ztrácím cit. Ale je pravda, že je to na úkor pokožky, tu mám pak naopak vysušenou.

ReHu

Prosím, v čem to nádobí myješ? Jak můžeš mít mastné ruce, když přípravek má nádobí mýt a odmašťovat.
Já tedy v rukavicích nemyju, nemám v nich cit.
A ruce nemám ani mastné ani vysušené.
Prostě umyju nádobí, utřu ruce a pohoda.

Jahoda

Já gumové rukavice na mytí nádobí nepoužívám. Ale poté si ruce namažu krémem, jelikož je mám pak suché. Na mytí podlahy používám rukavice, protože používám různé přípravky na podlahy (dezinfekce, čistící prostředky aj.) a ty by mi ruce snad „rozleptaly“.

člověk

chlape,jak se štítíš práce,tak si vem na těch pár věcí,štětku na nádobí a jar.

Nave

nadobí myji bez rukavic.používám jar a nebo pur.ruce krém si nemažu-ruce nemám mastné ani vysušené po mytí nádobí.

fortin

Gumové rukavice používám při mytí záchodu.