Avatar uživatele
GangstaHelper

Mytí nádobí

Chtěl bych se vás zeptat, jestli používáte při mytí nádobí gumové rukavice (ANO/NE), já ano, a to i pokud umývám třeba jen pár kousků, jelikož mám pak ruce nepříjemně mastné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

já se přiznám,že teda myji nádobí tak 3 krát denně,ale rukavice jsem na rukou nikdy neměl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

nepoužívám… od mastnoty si je pak jen opláchnu, případně mýdlem

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Ne,nepoužívám rukavice vůbec na nic,na žádnou práci,jsem v nich nemotorná,nejde mi to od ruky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já ne rukavice používám jen při mytí podlahy jak umyji nádobí natřu si ruce krémem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokoťenko

Ne,nepoužívám,po umytí nádobí,nemám mastné ruce,nemám je ani suché.Suché chápu,ale z čeho je máte mastné. Na mytí nádobí musíte přístě místo rukavic použít JAR,či jiný prostředek na mytí nádobí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Pokud myju nádobí tak ne , pak si ruce namažu krémem . Já je mam pak suché.
Pokud ale vytíram tak rukavice použiju vždy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

Já ne. Jen zřídka, když mám nějak poraněné ruce nebo když se mi na pažích objeví vyrážka. Mám totiž zkušenosti, že se mi mytím hned roznes nebo ještě více podráždí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já ne.Máme myčku:-)Jinak kukavice používám jen na zahradě,když trhám kopřivy.Asi mám odpor k rukavicím z práce.Tam je většinou nandám ráno a sundavam večer(mezi tím často měníme).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já také rukavice nepoužívám,jelikož mám na ně vždy alergickou reakci.Jen když porcuji velké množství masa do mrazáku tak použiji chirurgické,protože mám alergii i na krev.Ale i z těch chirurgických mám stejně podrážděnou kůži.Na zahrádce používám látkové rukavice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martas

Když myju nádobí tak ne a na vytírání používám mop.Jinak bych rukavice na vytírání určitě použila-nesnáším to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nepoužívám je, protože v nich neumím moc pracovat. Vadí mi, že v nich ztrácím cit. Ale je pravda, že je to na úkor pokožky, tu mám pak naopak vysušenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Prosím, v čem to nádobí myješ? Jak můžeš mít mastné ruce, když přípravek má nádobí mýt a odmašťovat.
Já tedy v rukavicích nemyju, nemám v nich cit.
A ruce nemám ani mastné ani vysušené.
Prostě umyju nádobí, utřu ruce a pohoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já gumové rukavice na mytí nádobí nepoužívám. Ale poté si ruce namažu krémem, jelikož je mám pak suché. Na mytí podlahy používám rukavice, protože používám různé přípravky na podlahy (dezinfekce, čistící prostředky aj.) a ty by mi ruce snad „rozleptaly“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

chlape,jak se štítíš práce,tak si vem na těch pár věcí,štětku na nádobí a jar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

nadobí myji bez rukavic.používám jar a nebo pur.ruce krém si nemažu-ruce nemám mastné ani vysušené po mytí nádobí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fortin

Gumové rukavice používám při mytí záchodu.

před 5046 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek