solnareduard

Mystifikace může být urážka?

Kdo napsal ,že jsem mystfikátor je mimo mísu

Nejlepší odpověď
zzzzz

Se dívám:-))) že jste náš nový trol, už jich tu bylo hodně:-)) ale jste první trol, co to bere tak vážně:-))

Další odpovědi
anonym

Aby ti kdož věří v pospolitost dnešní společnosti mohli přežít, nesmějí se konfrontovat s realitou. Leč oni toho ani nemohou být schopni. Pak nenaplňujete skutkovou podstatu zmíněného, načež Vás mnohem pravděpodobněji akutně postihuje syndrom unuděného jedince. Jistě, že z principu nejste mystifikátor. Jako takový byste dokázal bravurně ovládat emočně vypjaté situace. Vy jste naopak labilní – nejspíše melancholik se sangvinikem. Mohu jen doporučit, neb abyste využil svého času v místech, které už dávno pokryl prach a krusty z mrtvých těl…