Alesh

Myslte, že ještě někdy půjde do cirkusu? 🙂

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/340280-navstevnice-cirkusu-se-ztrapnila-pred-celym-obecenstvem.html

Kam se se*ou klauni? 🙂 Fakt dobrá komedie! 🙂

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Tak u toho jsem se pobavil. Zejména ten dominový efekt.

Další odpovědi
vertigo

Jako daleko větší problém vidím to, že návštěvníci budou toto úspěšné číslo na každé štaci vyžadovat.

anonym

Nechápu, proč jsou v cirkusu pořád ještě i zvířata

ivzez

A proč by nešla?
Stačí vynechat jízdu na velbloudovi …

anonym

Třeba ji – naopak, cirkus angažuje…
😁

plavala

Chodím do cirkusu každý všední den, spíš bych si přál už nikdy v životě do cirkusu nejít. :( Zlatá práce rukama, ku*ví tělo ale zato šlechtí ducha. Kdyby byla adekvátně placená, dělal bych ji raději.

huxa

Kdo si ještě ten přihlouplý bulvár může číst. A navíc ještě v okurkové sezóně. Např. na mobilmania.cz sami novináři řekli, že nastala okurková sezóna a udělali rozbalování mobilů, které vyšli za poslední dobu. Na novinkách akorát našli nějaké video a naprosto hloupě popsali, co se tam odehrálo.

Mc Merkurion

tak to ten velbloud byl zábavnější než nějaký mobily…

kapka

To je jedno, huxo, já jsem se zasmála. :D:D:D:D

annas

Rovněž jsem se zasmála. Život tropí hlouposti. 🙂

gagaga

pri mym "stesti " ..me by k tomu urcite prdly i spodary !

  • iv-

anonym

😁