Drap

Myslíte, že zde někdo vydrží do půlnoci ?

Nejlepší odpověď
tom004

Nemyslím,já to vím. 🙂

Další odpovědi
briketka10

já se podívám 🙂nemám tolik pití, abych se dost opila, budu nahrávat dlouho z De luxu ze satelitu, tak uvidíme..a jestli néé tak nevím co se stane s těmi co tu nebudou !

http://deluxe­music.tv/en/

Natee

Pokusím se

anonym

Já si nejsem jistý,proto že tam,kde mám PC,bude spinkat můj nejmladší vnouček,ale rád bych s vámi přivítal nový rok.

hanny 2

Já určitě,protože se nikam nechystám a je to pro mně den jako každý jiný,kdy chodím spát tak kolem půlnoci.

bubukaa

a proč ne?

aramah

Já jistě a svámi ráda.

arygnoc

určitě.
protože jsem v časovém posunu (tady je o hodinu méně), tak mne čekají SMS, skype a telefonáty už ve 23 a přípitek o hodinku později (01:00 SEČ 1. 1. 2012).