Kepler

Myslíte, že začátkem příštího roku můžeme očekávat baby-boom?

Tedy spíše korona-boom…

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/babe-d%C4%9Bti-kol%C3%A1%C5%BE-4610843/

Nejlepší odpověď
aliendrone

Popravdě Keplere mi MNOHEM VĚTŠÍ starost dělá potenciální KORUNA BUM, než korona boom. ;) :D :D

Jistě by se dalo předpokládat, že když lidé musí být doma, tak zákonitě (při tom co dávají v TV apod.) MUSÍ dojít k navýšení nejstarší a nejlepší zábavy. Na druhou stranu ale hraje ponorkový efekt, takže místo lásky a něhy (v tvém případě brutálních orgií pochopitelně) to spíš vidím na „nemluví se mnou ani klika u dveří“, trucování a vůbec snahu o low profil. ;) :D :D

Další odpovědi
led

Kepler, nebojte sa o ľudstvo, ešte neprišiel čas jeho odchodu zo scény. Stále platí „Čo ťa nezabije, to ťa posilní“ Teraz nie je situácia New Yorku 1977 a v Argentíne, Uruguaji a N.Y.C. v lete 2019 počas výpadku elektriny.
Ak pozrieme do histórie, prvopočiatok „babyboomu“ nárastu populácie ľudstva vznikal nie v časoch hrozby jeho zániku, ale až Jazdci Apokalypsy obrátili svoje kone naspäť do stajní, roľník vyzliekol brnenie a vrátil sa k práci na poli.

Pepa25

Názory nejsou zcela jednotné, část lidí předpokládá baby boom, část naopak zvýšenou vlnu rozvodovosti …

Jako bonus k odpovědi přidávám jednou současnou populární anketu:

Jakým způsobem ukončíš karanténu:

  1. o 10 kg těžší
  2. těhotná
  3. jako alkoholik
  4. rozvedená
  5. všechny odpovědi jsou správné

autacek

Na stejnou otázku jsem se tu ptal nedávno, zda-li nás čeká generace koroniálů. Bohužel ji však nějaký nevzdělanec skryl jako nesrozumitelnou.

zjentek

Baby- boom v tom smyslu, že po řádění coronabordelu tu na zemi zůstanou jenem samé děcka, bo to tak dneska kuwa vypadá.

dubraro

Spíš ne. Lidé dnes nemají děti, protože si uvědomují, že nemají peníze a podmínky na to, aby je odchovali. A když těch peněz budou mít ještě méně, sotva se pustí do plození.

Kepler

Pepa: velmi pravděpodobné 🙂 Mně líbil vtípek od Kemela s chlápkem u telefonu:
„Cože, váš muž leze po stropě? To nic, to je jen vedlejší účinek karantény.“

led

Kepler, ak sa tieto príznaky „leze po stropě“ u mňa prejavujú, mám sa prihlásiť na najbližšom oddelení VB, ach prepáčte, polície?
Alebo to pre ježibaby a pamätníkov praveku neplatí?

Kepler

V případě ježibab bych to tak nehrotil, ostatně je to jen jejich přirozený projev. U pamětníků pravěku to považuju za obdivuhodný výkon. Já nemám ani pomyšlení na to, že bych lezl po stěně, natož po stropě. Jakž takž ještě zvládnu schody.

led

na chodenie po schodoch od Rišu Müllera Po schodoch
„…
Cestou po schodoch, po schodoch
Poznávam poschodia
Poznám po schodoch, po zvukoch
čo sme to za ľudia
…“ https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZmPAcd5dLBI