VanEgg

Myslíte že vyhraje Zeman nebo Schwarzenberg

Kdo vyhraje volby

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pyrotechnik

Zeman

Doplňuji:
Ten kdo volí Schwarzenberga je vlastizrádce.

Další odpovědi
mishaella

Zeman

Doplňuji:
Doufám, že Zeman

huxa

Schwarzenberg

David100

Schwarzenberg

Braník

Schwarzenberg

honza19hk

Zeman

Doplňuji:
volím a volil jsem Zemana,tak doufám,že nebudu volit zbytečně.

Drap

Zeman

Opět chybí možnost jiné volby. Je zbytečné si cokoli myslet, protože tím to neovlivníme. Musíme se nechat překvapit. Ani mě neni jasné, k čemu ti výsledek takovétzo ankety bude dobrý ? Pokud chceš vědět odhady, najdi si výzkumy některé agentůry. Mají výsledky z většího počtu lidí a jsou na to specialisté.

Fienir

Zeman

Doufám, že Zeman, pravděpodobnost jeho výhry je 65%, tak se nechejme překvapit.

anonym

Zeman

Chybí ti jiná možnost. A co tak třeba, kdybych chtěl volby bojkotovat, na to si nepomyslil ?!

sevos

Zeman

david22

Schwarzenberg

Doplňuji:
Doufám v to.

kobranek

Schwarzenberg

Doplňuji:
Sice má o 0,8 % míň než Zeman, ale to se může změnit. Věřím v něj, i když jak zpívá, to je hrůza!

anonym

Zeman

Ano, myslím, že vyhraje Zeman nebo Schwarzenberg

kefud

Zeman

Doplňuji:
Když mu dá min. 51% voličů svůj hlas.

oskar

Zeman

osamělývlk

Schwarzenberg

Doufám a budu se o to všemožně snažit!

honza19hk

Dr. BAN: tady nejde o to koho volíš ,ale kdo z těch dvou vyhraje.Takže dávat tam „jiná možnost“ je zbytečný,jeden z těch dvou prostě zvítězí. Otázka byla kdo vyhraje a ne koho budeš volit.

anonym

Honzíku, já to vím, ale byl jsem pokárán ocko. Tak ti posílám odkaz na podobnou otázku!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-budete-volit-a-proc

anonym

Dr.BANe, otázka, o níž se zmiňuješ, byla přece jenom v jiném smyslu. Netučšila, že mé vysvětlení jsi pochopil jako pokárání. To budeš mít nejspíš dost těžký život, když jsi tolik vztahovačný.
Je ale pravdou, že u této otázky zase zcela ztrácí smysl anketa. Proč nepapsat pouze : Budete volit Schwarzemberka, nebo Zemana?

anonym

Já a vztahovačný ?! Nikoliv. A nemá otázka stejnou váhu jako to Tvoje přirovnání ? Pořád se jedná o dvě stejné osoby.