dust8

Myslíte, že vůbec někdy výjde Windows 11 nebo budou už navždy jen vylepšovat jen desítky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kdo ví, s čím dalším zase přijdou. Zatím ani jeden jejich OS nebyl neprůstřelný, vzdor nikdy nekončícím aktualizacím. Mimoto čím novější win, tím víc žere operační paměti a tím víc zpomaluje PC. Na to asi v budoucnu dojedou, žádný strom neroste do nebe. Už teď existují lepší OS, alespoň v některých směrech. Je to ale jen můj laický názor.

Další odpovědi
aliendrone

Mrkvosoft vyhlásil, že desítky jsou posledním klasickým OS, nadále se budou již jen updatovat. Ale Mrkvosoft toho už nakecal TOLIK… ;) :D