Hakunamatata

Myslíte, ze ve vedru přibývá znásilnění?

Přibývá ve vedru znásilnění jak ženy odhalují na ulicích svá těla? Nebo i násilníci jsou tím vedrem unavení? Jak myslíte ze vedro působí na tyto trestné činy?

Nejlepší odpověď
www

Neřekl bych ve vedru, ale přesněji v letním období se počet znásilnění zvyšuje.
Důvod: Více dívek a žen mimo obydlí, vhodné a odlehlé prostory, větší příjem alkoholu ap., včetně minimálního oblečení k tomu.
Názor
Doplňuji:
Myslím si, že násilníka vedro nemusí odradit a hlavně má více příležitostí.

Další odpovědi
anonym

Nejsem ten typ, pokud dojde ke stopoření, dojde k odkrvení mozku a omdlím 😁

zjentek

já bych š… až bych pukal a horko to nijak neovlivňuje ..ale s tou cudností žen by se mělo něco dělat, to je nebezpečné a zvlášť nebezpečné, když už i ty, co za sex neberou peníze, chodí po městech jako prostitutky, to je fakt špatné ,)

štamgast

Já nejsem násilník ale když je nějaká hodně odhalená žena, tak se přiznám že se trochu vzruším ale že bych to s ní musel tamto to teda ne.

emamamisu

není to jen o odívání žen, ale o zvýšené hladině hormonů obecně. jižní státy mají statisticky více souloží během roku než třeba severské země že.

autacek

Vedro spíše odrazuje, ale když vysvitne na jaře první sluníčko a děvčata poodhalí svá těla, hned je to na ulici veselejší :). Pokud máš potkat úchyla, tak přesden v parném létě asi těžko, to spíš navečer a v parku…