Dr. Darko

Myslíte, že v zahraničí už zase potřebují levnou pracovní sílu? Nebo je potřeba ještě počkat?

Odpovědi
Edison

Potřebovali, potřebují a potřebovat budou. Stejně, jako všady na světě. Promiň, ale tohle je fak hloupá otázka.

Emefej

Levná pracovní síla je zapotřebí všude, nejenom v zahraničí.

Drap

Lévná pracovní síla je potřeba stále a všude. Pokud má i odbornost, tak tím lépe. I u nás levnou pracovní sílu každý rád vezme.

anonym

Bude záležet na výsledcích krize. Teď dochází spíše k propuštění, nicméně až se situace uklidní, vrátí se to do původního směru. V oblastech (sektorech), které nejsou poptavány, často dělají lidé ze zahraničí a často je to ,,levná pracovní síla".

zjentek

Není to ani tolik o potřebách, jako o vládních nařízeních a především RESPEKTU K ŽIVOTU samotnému. No jestli se kovídek vrátí v druhé vlně a udeří zkraje podzimu, tak jsem zvědav, co bude na trhu stát takový jablko!