dennis15

Myslíte, že v roce 2062 budeme my (nebo naše děti) moci sledovat na nebi Halleyovu kometu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

na nebi těžko, atmosféra Země bude neprůhledná (aspoň budeme vidět, co dýcháme).
ale když si zaplatíte let do kosmického hotelu, možná budete mít štěstí a přes kosmický odpad něco uvidíte.

Jsem skeptik, lidstvo je bordelář, zaneřádí, co se dá.

Další odpovědi
Drap

Já určitě ne a všem ostatním bych přál, aby to pro ně bylo možné.

Jikra

No já určitě taky ne a obávám se že vy nebo vaše děti budete mít v r.2062 asi jiný starosti než sledovat kde co lítá.Budoucnost lidstva a Evropy vidím bohužel černě.

led

Som optimista, verím tomu, že dokonca aj ja budem môcť pozerať – síce už nie priamo (asi nebudem tak dobre vidieť) ale 3DTV.