dodo

Myslíte,že v naši vládě lze najít politika,který nemyslí především na svou kapsu?

Doplňuji:
Ano.Souhlasím s aramah.Ijá se starám o svou kapsu.Ale snažím se o to poctivou prací a za pouhý zlomeček platu našich zákonodárců,kteří si stavějí paláce v hodnotě desítek milionů a stále vymýšlejí dokonalejší fígle,jak oškubat co nejvíc i ty nejchudší.Na další jejich špíny není dostatek místa.

Nejlepší odpověď
aramah

A kdo nemyslí? Nemusí to být jen politici,je na ně ale víc vidět.Každý se stará o svou kapsu,nebo se pletu?Jiná je zlodějna,formulujte přesně.(Ten svetřík si…)

Další odpovědi
flodur

NE-bez komentáře.

quentos

troufnu si tvrdit, že například ministr vnitra Radek John. Ale máte pravdu, že se hledají těžko.

oskar

Možná hned co nastoupí do funkce a to usporná opatření to postihne vždycky jenom ty obyčejné lidi.

rybíz

Odpověď: těžko. Jinak souhlasím s doplněním tvé otázky.

verka

Určitě takoví jsou, ale politici loví ve smečce a jedinec tam nemá šanci.

fira

Podle mě nemyslí na vlastní kapsu Karel Schwarzenberg.Ten má dost svého.Všude v cizině jsou v politice vesměs lidé kteří majetek mají a proto nemají problém s úplatky a podobně.U nás je to obráceně.A ještě maličkost.Máme ty které jsme si zvolili.

mojitek

SCI-FI …

aramah

Pane dodo,věřím že si vyděláváte poctivě jako mnoho dalších lidí.Ale srovnávat plat s politiky to potom naštve každého kdo na to jen pomyslí.Nehledě na to že je to každému houby platné.Přeji hezký večer.aramah

dodo

To jistě naštve každého.To asi nebude žádný převratný objev.A o to tady taky jde.Jsem naštvaný,ale ani ne pro ten závratný rozdíl v platech,ale proto,jakými činy si kdo své finanční ohodnocení zaslouží.A říkejte si co chcete,ale já těch záslužných činů na naší politické scéně moc nevidím.