Avatar uživatele
iceT

Myslíte,že uživatel,co se ptá

na žárovku,umí číst?
Doplňuji:
Tak jako jestli to máš úkol do školy,je tvůj problém,nikoli můj.Jo a to datum tam je taky,úplně dole na konci.A nebuď drzý,lidi se ti tady snažili pomoct,ale tobě se to stejně nelíbí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Andělé, hanulka11, tom004, www, Damiana před 4435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Přátelé chápu, že se na těchto stránkách setkávají tazatelé různého věku a rozdílné intelektuální úrovně. V současné době se nemohu zbavit dojmu, že řada otázek prokazatelně porušuje kodex těchto stránek, aniž je od ostatních na tuto skutečnost patřičně reagováno. Budiž, je to věc každého účastníka. Otázku o žárovce jsem právě smazal a omluvu posílám všem, které můj počin pobouřil i těm, kteří mají pocit, že po smazání jejich odpovědi jsem někomu porušil „autorská práva“.
Jako „letitý“ účastník těchto stránek prohlašuji, že nyní častěji využiji svého práva anulovat dotazy bez obsahu, hloubky a alespoň špekty humoru. Moc se omlouvám, ale co je moc, je příliš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Tomáš007,iceT nic nemusí,nemusíme ani my ostatní. Odpovídáme tu rádi,ale nakazovat nám nikdo nic nebude.Měl byste se naučit poděkovat a pokud se Vám zdá odpověd nedostačující,budte od té laskavosti a najděte si jí sám a nikomu zde neporoučejte.
Vynucováním a drzostí nic nezískáte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Jak to nerad dělám, taky jsem mu otázku „K čemu slouží žárovka“ (nebo podobnou) smazal.
Dnes je tady ale obdobných otázek víc, nejen od tohoto tazatele ☹. Asi budou mít někde poblíž hnízdo 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobule

Neumí. Protože jinak by četl a dozvěděl se to z toho textu.
Schválně jsem to přelítla očima. Text zabere co napsala iceT asi tři minutky. Ta tu dobu by jsi o žárovce věděl všechno. A nemusel by jsi vynakládat své úsilí pro zakládání nových otázek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

On neumí víc věcí.Pro mne je ode dneška „neviditelný“.
Doplňuji:
>dudu<,souhlasím s Tebou a mám stejný názor.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Ono by bylo nejlepší na takové přiblblé dotazy neodpovídat. Ze začátku jsem sem tam odpověděla na některý jeho dotaz, ale co je moc, to je příliš. Na Odpovědi chodím pro poučení, zamyšlení, sem tam se zabavit a zasmát v aktualitách, či zábavě, ale nechodím se sem naštvat, což se mi u jeho otázek daří spolehlivě. Ta odpověď a těch případných pár bodů mi za naštvání nestojí – k tomu, nejsem tu pro body, nejsem nijak soutěživý člověk.

Tudíž jeho otázky budu ignorovat.. Radši si pustím nějakou vtipnou prezentaci, či fotky, které zde uživatelé pro pobavení, či poučení dávají a prodloužím si smíchem život. Tohle mi za to nestojí, mám starosti sama se sebou, natož abych ještě uvažovala nad slabou inteligencí někoho jiného. Ani mě nehne! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Třeba se doučí čtení, a rozsvítí se mu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomáš007

jo umí. Máš mě tam napsat datum, kdy byla patentována a né slohovku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek