Chytrolín

Myslíte, že už bude konečně teplo?

Nebo se nám zima ještě vrátí?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Snad ano,ono se to dá určit těžko počasí je jak na houpačce,ala můžem doufat.

Další odpovědi
barnajka

Po dnešní noci, kdy jsem až do rána spala při dokořán otevřeném okně (usnula jsem a zapomněla zavřít), se mi nějak nechce věřit, že by mělo v dohledné době přijít jaro – ještě teď jsem zmrzlá jak husinec :))
Ale jinak musím říct, že už je venku několik dní krásně (=jarně), sníh žádný, mrazy polevují…
Já myslím, že jo – že už to všechno spěje k jaru 😉

hanny 2

Myslím si,že se zima ještě úplně nevzdá,ale jaro to už stejně nakonec vyhraje a teploty pod nulou se už snad nevrátí.

SajmonModer

Já myslím, že už jo. Dnes je třeba nádherně …

Honzucha

Myslet, znamená nic nevědět. Tak si nemyslím že bude už teplo.

tuCZek

a já si myslím že už začne pomalu jaro. Už od středy-max.čtvrtka. Každopádně mrazíky budou už jen vyjímečně