Hawajka

Myslíte že učitelka se v ČR vbudoucnu dobře uživí?

Ankteta:

Odpověď 1: ;*
Odpověd' 2: ;)
Odpověd' 3: ;D
Odpověd' 4: ;(
Odpověd' 5: ;O
Odpověd' 6: :)
Odpověď 7: :(
Odpověď 8: :O
Odpověď 9: :/
Odpověď 10: :D
Odpověď 11: :P
Odpověď 12: ;P
Odpověď 13: ;/
Odpověď 14: :*

Doplňuji:
Sry. Nebojte až vyrostu budu víc normální ;D

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

k tomu něco připiš proč...?

Učitelé mají malé platy:-(((

Neříkám, že jsou všichni dobří, ale mělo by se posuzovat i to, zda oopravdu naučí, nebo zda jen svou hodinu „odkecají“

Další odpovědi
gecco

k tomu něco připiš proč...?

Vyjádři se srozumitelněji – pokud ty hodláš být onou učitelkou – a hodlala by ses uživit, pak konstatuju, že ani na psychině – leda jako pacient…

anonym

k tomu něco připiš proč...?

Doplňuji:
Učitelé chtějí zvýšit mzdu už 25 let.

Mc Merkurion

k tomu něco připiš proč...?

odpověď je ANO NE NEVÍM co znanenaj ty tvoje možnosti? to je střh na pletení svetru ? hladce,obrace…

Jan Kunčar

vyber odpověd v horní anketě a...

Učitelé jsou stále finančně podhodnoceni. S tím souvisí i pohrdání části veřejnosti tímto povoláním. Odpověď: Ano, uživí se, ale její životní úroveň rozhodně nebude vysoká.

Emefej

k tomu něco připiš proč...?

Doplňuji:
Nerozumím anketě.

Pepa25

Jan Kunčar: pohrdání? S tím jsem se ještě nesetkal. Naopak je učitel stabilně hodnocen jako prestižní, ale málo placené povolání:
http://cvvm.soc­.cas.cz/prace-prijmy-zivotni-uroven/prestiz-povolani-cerven-2013