popcorn

myslíte že u ňho mám šanci?

ahoj libi se mi jeden kluk a ja se mu taky libim ale nemiluje me asi ale vzdycky jak sedim na schodech a on jede na kole se na sebe koukáme ale kamosce rekl ze se mu jen libim ale nemiluje me myslite ze se stydi a nechce ji to rict a je sance ze me miluje?

Nejlepší odpověď
anonym

Nebudu odpovídat,ale strašně se mi líbí : u ňho! Dávám palec nahoru!

Další odpovědi
Drap

Šance je vždy, ale určitě mu nepiš !!!

anonym

Tak mu to rekni sama , ale ne , aby jsi u toho kunho… 🙂 -iv-

arygnoc

jo, to je hezký – u ňho.

ale – ten vizuální kontakt je důležitý, znamená to oboustranný zájem.
Jeden z vás musí najít odvahu a promluvit, jinak je to asi ztracená šance.