jjosef

Myslíte, že tu jsou uživatelé, kteří záměrně nepíší pravdu? Třeba o sobě? I když se jedná o běžnou otázku?

Nejlepší odpověď
Deli

No jo, je jich tu plno. Skrývají se za „anonym“ a píší, co je napadne…
Skalní uživatelé to nemají za potřebí.

Další odpovědi
aramah

To nevím ale myslím že tady to není zapotřebí.Buď chci odpovědět nebo ne.
Ale i v reálu jsou lidé kteří si hrají na něco co nejsou.
Tak nakonec proč ne?!

hanulka11

myslím, že není důvod…když chce někdo odpovědět, tak snad odpoví na co chce a nemusí si pak vymýšlet nějaké pohádky

terry

Jj, jsou. Zcela jistě to vím. A nejsou to osobní otázky, tak důvod nechápu.

www

Na osobní otázky mohou být reakce různé a proč ne?
Podle mne záleží jen a jen na odpovídajícím, pravdu říkat nemusí 😁

ReHu

Asi ano, ale co s tím nadělám?
Tak na to nemyslím.

samicek333

Myslím že ano, možná je to baví… Já se snažím odpovídat co nejvíc po pravdě, vždyť taky o co mi tady jde, stejně pravděpodobnost, že potkám člověka, kterému jsem odpověděla na otázku je fakt malá…

anonym

Zrovna od anonyma farizejská otázka, ještě k tomu s neurčitou narážkou. Kromě toho si odporuješ, když se jedná o běžnou otázku, tak tam přece osoba odpovídajícího vůbec nehraje roli. Ostatně už tu o tom byla řeč, naposled viz odkaz ve zdroji:
Jinak virtuální svět má zcela jiné podmínky a téměř nikdo se neprojevuje totožně jako v osobním styku, vždy se aspoň trochu stylizuje, obdobně jako při hovoru s neznámým člověkem, jenž nás logicky po telefonu nevidí.
Dle poznatků klinické praxe, v dnešní odcizené době internet supluje lidem určité potřeby sociálních kontaktů a iluzorní prezentace našeho lepšího já, bohužel v některých případech ušlápnutých srabů i naopak ventilování potlačené agresivity a různých vlastních mindráků.
P.S. A ještě jedna technická, zdá-li se ti někdy, že si týž nick odporuje, nezapomeň, že se tu vyskytuje pár případů, kdy pod stejným nickem reagují dva různí lidé třeba v rodině. Např. nedávno 2 sestry, kdy se jedna ptala jak zhubnout a druhá, zda není na svůj věk příliš vychrtlá a na přímou výzvu přiznala, že sem chodí na cizí přihlášení.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chovate-se-na-internetu-stejne-jako-v-realu