Avatar uživatele
jjosef

Myslíte, že tu jsou uživatelé, kteří záměrně nepíší pravdu? Třeba o sobě? I když se jedná o běžnou otázku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Meropa před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

No jo, je jich tu plno. Skrývají se za „anonym“ a píší, co je napadne…
Skalní uživatelé to nemají za potřebí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

To nevím ale myslím že tady to není zapotřebí.Buď chci odpovědět nebo ne.
Ale i v reálu jsou lidé kteří si hrají na něco co nejsou.
Tak nakonec proč ne?!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že není důvod…když chce někdo odpovědět, tak snad odpoví na co chce a nemusí si pak vymýšlet nějaké pohádky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jj, jsou. Zcela jistě to vím. A nejsou to osobní otázky, tak důvod nechápu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Na osobní otázky mohou být reakce různé a proč ne?
Podle mne záleží jen a jen na odpovídajícím, pravdu říkat nemusí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Asi ano, ale co s tím nadělám?
Tak na to nemyslím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Myslím že ano, možná je to baví… Já se snažím odpovídat co nejvíc po pravdě, vždyť taky o co mi tady jde, stejně pravděpodobnost, že potkám člověka, kterému jsem odpověděla na otázku je fakt malá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zrovna od anonyma farizejská otázka, ještě k tomu s neurčitou narážkou. Kromě toho si odporuješ, když se jedná o běžnou otázku, tak tam přece osoba odpovídajícího vůbec nehraje roli. Ostatně už tu o tom byla řeč, naposled viz odkaz ve zdroji:
Jinak virtuální svět má zcela jiné podmínky a téměř nikdo se neprojevuje totožně jako v osobním styku, vždy se aspoň trochu stylizuje, obdobně jako při hovoru s neznámým člověkem, jenž nás logicky po telefonu nevidí.
Dle poznatků klinické praxe, v dnešní odcizené době internet supluje lidem určité potřeby sociálních kontaktů a iluzorní prezentace našeho lepšího já, bohužel v některých případech ušlápnutých srabů i naopak ventilování potlačené agresivity a různých vlastních mindráků.
P.S. A ještě jedna technická, zdá-li se ti někdy, že si týž nick odporuje, nezapomeň, že se tu vyskytuje pár případů, kdy pod stejným nickem reagují dva různí lidé třeba v rodině. Např. nedávno 2 sestry, kdy se jedna ptala jak zhubnout a druhá, zda není na svůj věk příliš vychrtlá a na přímou výzvu přiznala, že sem chodí na cizí přihlášení.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chovate-se-na-internetu-stejne-jako-v-realu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek