Kepler

Myslíte, že Trump znovu zreviduje protiimigrační politiku?

Po útoku v Las Vegas je 50 mrtvých, útočníkem je konvertovaný islamista. I když s ISS to souvisí možná jen nepřímo, stále platí Trumpův výnos o přijetí max. 50 000 uprchlíků ročně, a to i z islámských zemí. Kolik mrtvých bude potřebovat EU a Merkelová, aby se vzpamatovaly?

Odpovědi
Drap

Případ v LA nemá nic společného s migrační politikou. Zrevidovat to ovšem může, ale z jiných důvodů.

anonym

Myslím si že pro AMERIKU,co se týče migrační politiky,je už dost pozdě něco takového vůbec řešit po Americe se pohybuje přes 11 milionů ilegálů,takže příjetí max. 50 000 uprchlíků ročně, a to i z islámských zemí dopomůžou jen k dalšímu teroristickým utokům,nebo ke zvýšené kriminalitě. Make America Great Again!

Kryšpín

Já to vidím jinak, kdo dlouhá léta kolonizoval africké státy, raboval, odvážel suroviny a.p., místo aby se tam investovalo pro zlepšení života, kdo rozvrtal Afgán, Syrii, Sudán, Irák a.t.d., tudíž migrační posun nelze zastavit.

xxx3

Ten šílenec ale neměl s imigranty nic společného. Daeš se vytrvale hlásí k jakémukoli masovému vrahovi a média (a následně čtenáři) ochotně skáčou na špek. Vsadil bych se, že by byli schopní vydávat za svého bojovníka třeba Breivika nebo Hepnarovou…

mosoj

Jsi vedle. Tomu se říká rozvinutý kapitalismus.

Kepler

Drap: myslím, že to má společného dost. USA není zrovna země islámu zaslíbená a dostává se tam drtivou většinou spolu s migranty. Někdo toho pošuka obrátit na islám musel.

xxx3

Ty opravdu věříš, že to byl konvertita? Na základě toho, co vysílá do světa propagandistické oddělení teroristů? Vždyť se hlásí k čemukoli, co slibuje mediální odezvu.
btw. řada mladíků, kteří se zradikalizovali, to zvládla přes internet.