Rokio

Myslíte, že toto jsou vhodné dárky pro mého otce k narozeninám?

Mému tátovi jsem k narozeninám koupil:

  • 10 toaletních papírů – třívrstvé toaleťáky s kokosovým odérem
  • 3 tabulky oříškové čokolády – Milka
  • 4 pixly po dvaceti tabletách za kus – Gingo Biloba

Můj otec má rád sladké, má trochu horší paměť (ostatní duševní schopnosti má na dobré úrovni) a toaletní papíry si moc často nekupuje, protože zapomíná si je kupovat.

Pokud máte jiné tipy, který bych měl koupit svému otci, můžete je sem napsat.

Nejlepší odpověď
Kelt

Neznám tvého otce, první věc se mi nelíbí jako dárek, spíše nějakou zajímavou knihu bych doporučil. Konečně to bys měl odhadnout. A ty toaletní papíry se určitě neztratí, ale jako dárek se to nehodí.

Další odpovědi
Drap

Výborné a praktické dárky. Příště můžeš koupit papuče, ponožky a vodu po holení

autacek

Tak že s tou první věcí si vytře prdel a ještě si ji bude muset hlídat, aby si mu do dárku neutřel prdel někdo jiný, ta druhá, to je jak dárek pro veverku, nestrávené
oříšky dokáží pak při výstupu náležitě prověřit dostatečnou jemnost dárku prvního, s vůní kokosu.

Pozor, jinan dvoulaločný by pak mohl napomoci vzpomenout si na dárek z loňska, i na počet darovaných ruliček a tabulek. Nebezpečné!!!

Kup mu třeba knihu „Máme doma génia“, nebo mu sám něco hezkého napiš.

ivzez

Ani jedno podle mne není vhodné jako dárek pro nikoho.
Svého otce znáš nejlépe ty, vybrat musíš sám.

Jenom připomenu, že vhodným dárkem je něco,
co obdarovanému udělá radost, něco z oblasti jeho
zájmů a koníčků, kniha od oblíbeného autora apod.

Má-li otec rád sladké, upeč mu dort.

A toaletní papír normálně dej do domácnosti
(jako dárek je podle mne krejně nevhodný).