hanny 2

Myslíte,že to opravdu platí?Tomu nemůžu uvěřit!

http://www.top­zine.cz/marihu­ana-je-legalni-dnesnim-dnem-balite-jointa-beztrestne
Doplňuji:
No proto!Děkuji všem,asi čtu opravdu nepozorně!

Nejlepší odpověď
Lucijej

Vzhledem k tomu, že je to článek z 1.4., tak bych tom viděla Apríla :o)
Doplňuji:
„.....uvedla mluvčí Státní drogové centrály (SDC) Mary Huanová.“ .....úsměvné

Další odpovědi
hanulka11

přečti si článek do konce a nakonci je APRÍL

bolak

to se mně moc nelíbí tohle, správnej apríl by měl končit tím že se člověku uleví, po tom co uslyší slovo „apríl“ a né že bude zdrcen…

huxa

i doteď se balily jointy beztrestně…

Mapel

Stačí jen pozorně číst. Nic jiného v tom není a všimnout si podpisu.

BANAN93

jako co já vím tak je to beztrestné, i feťák co má u sebe dávku pervitinu ho může mít na dávku nebo dvě u sebe a dokonce dostává od státu nové stříkačky v tzv. dropinu