iwetax

Myslíte, že to je zubama nebo plaváním?

Dcera byla vždy moc hodná a každý nám jí záviděl (spala dokonce od 22hod až do 9hod ráno) Ještě před 10dny krásně žvatlala.

Teď už s ní deset dní není k vydržení, pořád kňourá a vzteká se. Přestala povídat . Dokonce se na mě ráno ani neusměje. Zubů má už šest a vůbec jí před tím neboleli.

Také jsme před 10dny byli na plaveckým kurzu pro kojence. Chodíme tam už 4měsíce každý týden. A před 10dny bylo focení pod vodou. Dcera je zviklá že ji na signál potopím a hned vytáhnu. Tentokrát jí vzala instruktorka a nechala pod vodou asi 10vteřin. Poté fotograf řekl , že fotky nebyli hezké, tak si dceru vzala druhá a bez signálu jí opět potopila na 10vteřin.

Myslíte, že to je zubama nebo plaváním?

Nejlepší odpověď
kropitko

Iwetax myslím,že to budou ty zoubky,dcera taky tak před tím než jí byl rok změnila úplně svoje chování.....byl to andílek,pak najednou plakala a nechtěla spát sama…a ejhle pak jsem koukala,že má stoličky…nebyly celou dobu vidět

Další odpovědi
panenka

Kolegyně Kropítko má IVETAX pravdu.Mojím dětem když rostly zoubky nemluvili,nejedli jen mi pobrekávali i 14 dní v kuse.Pak jsem si koupila v lékarně mastičku na zuby "KAMISTAL"vždy jsem to svým dětem potřela a bylo po brečení.

Jahoda

Osobně si myslím, že to může být zuby. Některé, když rostou, nebolí, jiné zase ano. Je to velice různé. Pokud začne více slintat, je to další znamení, že jde skutečně o zuby. Ale i to plavání může znamenat dceřino nepěkné chování. Byla zvyklá na Vás, že ji vždy upozorníte a proto potopení bez signálu mohlo u ní vyvolat tzv. nějaký zkrat. Teď Vám možná zamotám mou odpověď, ale budu se snažit dát to dohromady.Pokud Vaše dcera bude mít zvláštní reakce jako nikdy před tím, když půjdte na to plavání, bude pravděpodobné, že její nepěkné chování je způsobeno právě tím plaváním. Pokud se bude chovat jako vždy, je možné, že jde o ty zuby. Také ale berte na vědomí, že pokud jí ty zuby rostou a bude vzteklá, ukňouraná apod., může být k neudržení i na tom plavání. Zkrátka: Pokud by její nepěkné chování přetrvávalo, doporučila bych zajít k lékaři. Nechci Vás strašit, ale jistota je přeci jistota 🙂 I tak Vám ale přeji mnoho štěstí 🙂

Lucimia

Taky si myslím, že to bude těma zoubkama, některé jsou bolestivější (ty zadní) a děti na to ragují více ubrečeně. Ptala jsem se schápně mámy, jak to bylo se mnou a řekla mi, že jsem brečela jenom při růstu uplně zadních zubů a u předních vůbec. Takže zkuste koupit tu mastičku a uvidíte.

Michal

Není to ani zubama,ani plaváním,něco se změnilo v okolí dítěte,nebo v něm a podle toho reaguje.To si myslím.Třeba je to jinak