Avatar uživatele
Mili @

Myslíte, že to je zdravé?

Vzala jsem si velkou klobásu (kterou asi nesním celou…) se zeleninovým salátem teď na noc…
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sou­bor:Slaskie.jpg
Doplňuji:
Salát je alespoň zdravej, na rozdíl od té klobásy…
a navíc té klobásce dodá chuť !!!! 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, aramah, iceT před 4837 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Jak vidím, nejsem jediná, kdo se na noc přejídá. Já měla rybí pepřenky a bramborový guláš. Zdravé to moc není, jenže já vždy večer dostanu na něco chuť… A už se vezu :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Nemyslím :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Co tady řešíte?
Mám hlad tak se najím :D
Ta klobása mě láká, ten salát si nech :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

A já mám prošlou vanilkovomandlovou Deli. A jak mi je! :o)
Lepší si dát na noc něco malýho dobrýho, po čem se člověk bude cítit fajn (ne se přecpat, že se bude sotva koulet, to je jiná věc), než jít spát se škrundajícím břichem. Chce to mít zdravej rozum :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Teď jsem sežrala celou Nugetu a budu si ještě hodinu nadávat.No nic,tak s dietou zase od zítřka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

to uvidíte, až se budete v posteli převalovat a nebudete tím přežráním moci usnout (jedině z toho důvodu se už na noc nepřejídám, udělav to jen jednou a nemoh zamhouřit oko bůhví do kolika…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No,asi tak,zdravé to určitě není,ale co dneska zdravé je,že…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Moc ne, ale rozhodně jsou i horší věci. Myslím, že mnohem nezdravější jsou ty výčitky svědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majka8

Jejda, zdravá klobása určitě není, možná když se to dobře odůvodní – tělo má chuť, tělo si řekne co potřebuje, nesmím moje tělo zanedbávat, proč bych neuděla dobrý skutek pro tělo? To jsem si říkala skoro celý život. Mozek mohl protestovat jak chtěl. Je ze mně koulička.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

>alexandra – jak velkou? Tu 400 gr?

před 4835 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek