Mili @

Myslíte, že to je zdravé?

Vzala jsem si velkou klobásu (kterou asi nesním celou…) se zeleninovým salátem teď na noc…
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sou­bor:Slaskie.jpg
Doplňuji:
Salát je alespoň zdravej, na rozdíl od té klobásy…
a navíc té klobásce dodá chuť !!!! 😁

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jak vidím, nejsem jediná, kdo se na noc přejídá. Já měla rybí pepřenky a bramborový guláš. Zdravé to moc není, jenže já vždy večer dostanu na něco chuť… A už se vezu :))

Další odpovědi
aramah

Nemyslím :D

Miroslavst

Co tady řešíte?
Mám hlad tak se najím :D
Ta klobása mě láká, ten salát si nech :D

Terryle

A já mám prošlou vanilkovomandlovou Deli. A jak mi je! :o)
Lepší si dát na noc něco malýho dobrýho, po čem se člověk bude cítit fajn (ne se přecpat, že se bude sotva koulet, to je jiná věc), než jít spát se škrundajícím břichem. Chce to mít zdravej rozum :o)

alexandra

Teď jsem sežrala celou Nugetu a budu si ještě hodinu nadávat.No nic,tak s dietou zase od zítřka.

quentos

to uvidíte, až se budete v posteli převalovat a nebudete tím přežráním moci usnout (jedině z toho důvodu se už na noc nepřejídám, udělav to jen jednou a nemoh zamhouřit oko bůhví do kolika…)

iceT

No,asi tak,zdravé to určitě není,ale co dneska zdravé je,že…

poa.li

Moc ne, ale rozhodně jsou i horší věci. Myslím, že mnohem nezdravější jsou ty výčitky svědomí.

Majka8

Jejda, zdravá klobása určitě není, možná když se to dobře odůvodní – tělo má chuť, tělo si řekne co potřebuje, nesmím moje tělo zanedbávat, proč bych neuděla dobrý skutek pro tělo? To jsem si říkala skoro celý život. Mozek mohl protestovat jak chtěl. Je ze mně koulička.

ReHu

>alexandra – jak velkou? Tu 400 gr?