Miroslavst

Myslíte, že to je pravda?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/205377-krasne-zeny-mohou-muzum-zpusobit-zdravotni-potize.html
Já myslím, že ano. co vy?

Nejlepší odpověď
rynek878

Vážení,zde máte krásný příklad toho,co všechno s námi dělá psychika(o ničem jiném to není)

Další odpovědi
Michal

Je to pravda.Jsou jistě vyjímky,které potvrzují toto pravidlo.

anonym

ano,je to pravda,zrovna vcera v poradu top star ukazovali jak se jeden herec,jmeno si nepamatuji dostal kvuli zene na psychiatrii

vecernice

To bych nebyla já,abych si to nepředstavila na sobě,tudíž opačně a musím přiznat,že to asi pravda bude.Ještě musím dodat,že asi ne vždycky.