MonkeyKing

Myslíte, že to co se stalo ve Francii bylo moc?

Podivejte se na toto video:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PcqJqUGlEsc
a pak se zamyslete na otázkou.

Nejlepší odpověď
mosoj

Socialismus se prý neosvědčil a vypadá to, že idea EU s volným pohybem je ještě větší utopismus než komunismus.
Proč si USA nenechají běhat po státech kdekoho, vydávájí víza a ještě jenom někomu. Proč chtějí po státech v Evropě pravý opak než samy praktikují.

Prostě takto to fungovat nebude. Je načase aby se Evropa přestala zaprodávat cizákům ze zámoří.

Není třeba tady brečet !!! Zatím to zde většina chce.

Další odpovědi
setapouch

Bude daleko hur. Zajimavy nazor na to ma byvaly nacelnik Generalniho stabu Armady Ceske republiky generala Sediveho: http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/roz­hovory/General-Sedivy-Stret-s-islamem-proste-prijde-Muslimove-zneuzivaji-nasi-pohostinnost-A-nerikejte-porad-ze-proti-nim-protestuji-xenofobove-Nebo-to-nekteri-lide-vezmou-do-vlastnich-rukou-353298

Musim rict, ze s nim temer stoprocentne souhlasim (jen v jednom si myslim, ze je prilisny optimista).

Mirdas

Je opravdu neuvěřitelné jak tento odporný čin dokáží zde někteří " tiskoví mluvčí Kremlu " zneužít k vlastní propagandě a ještě si za to rozdávat body.
Jaké to měli ti vrazi za zbraně? Že by z Ruska?

orwell

Ano, je třeba položit si otázku: Komu vyhovuje eskalace napětí v Evropě? Je jedno, jestli se jedná o vztah Ukrajina – Rusko, Evropa – IS, nebo rozeštvávání obyvatel jednotlivých států EU podle modelu „rozděl a panuj“. Komu přinese prospěch válečný konflikt v Evropě? Já si myslím, že odpověď je každému normálnímu člověku jasná. Potřebných informací si každý může (zatím) najít dost, bude-li chtít. Odhaduji, že asi jedné čtvrtině až třetině obyvatel ČR tento stav bohužel vyhovuje.

Pepa25

Nerozumím otázce.
Pokud má jít o aktuální události, tak to nebyl první ani poslední teroristický útok, ani ve Francie, ani na celém Západě.

setapouch

Psani na mobilu neni ma silna stranka, melo tam byt general Sedivy :)

střevo

@setapouch

trouf by sis na takovýho muslima co řeže lidem na zastávce krky střílet? to bys přišel vo papíry a šel bys možná na doživotí sedět
😉;-);-)

setapouch

Zrovna dneska jsme neco podobneho s kolegou resili – nekde nekdo zarve allahu akbar a zacne mavat zbrani. Co delat? Vytahnout vlastni zbran a zastrelit ho? U nas je pravdepodobne, ze je to debil, ktery si mysli, buhvijak neni vtipny. Jenze co kdyz je to doopravdy a v nasledujicich sekundach zacnou umirat lide, treba vcetne mne? Nechci to zazit a muset to resit.