JanaViki

Myslíte, že tento potisk na tílko bude hezký?

Mám otázku. Pro kamarádku dělám tílko k narozeninám a bojím se, že to bude rozmazané (fotka). Co myslíte vy?:)
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hpho­tos-prn2/v/137179­0_575959055774679_181744­418_n.jpg?oh=66b2­02312a137caad­f0cdcfb06e7bb27&o­e=5253E958
Doplňuji:
Ale já bych ho taky nechtěla :D ale kamarádka si to vždycky přála a já se ptám, jestli to bude rozmazané nebo ne :)

Nejlepší odpověď
Drap

To musíš posoudit sama. To je na vkusu každého. Já bych určitě takové triko nechtěl

Další odpovědi
jáára

no FUJ! kill it with fire!

Ještě že tam jsou vyznačeny ty okraje pro vystřihnutí. :D

Awe

Nosit takového šašak na triku?Raději si tám dám mužský genitál.Ale je fajn že za 5 let si na něho nikdo nevzpomene