hanny 2

Myslíte,že tam ještě někdo pojede?

…zákaz bikin na plážích nebo přísnou prohibici…
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2545­64-pyramidy-zalijeme-voskem-planuji-islamiste-zasadit-ranu-modlarstvi.html

Nejlepší odpověď
tom004

Zatím ještě nevyhráli,ale u takových fanatiků,a v dnešním bláznivém světě,je možné všechno.

Další odpovědi
Drap

Pokud to vejde v platnost, tak se počet turistů podstatně sníží. Vzhledem k tomu, že je to jejich velký příjem, tak myslím, že buď to neprosadí, nebo budou ve velkém rozsahu vyjímky

led

Ako všade kde vládnu peniaze, ani tieto spiatočnícke myšlienky neprejdú. Krátkodobo môžu, ale tlak hospodársky silnejších a bohatších zemí si presadí svoje.
Nebojte sa, ešte sa budete v bikinách (a so zahalenou tvárou?) producírovať po plážach Egypta.