Lgee

Myslíte, že směrnice 13 a 11 pomůže k rozpadnutí EU?

Přečijen je to cenzura horší než za bolševika.

PS: horší než za bolševika asi ne, byla to jen taková nadsázka, i tak je to ale krok k totální nesvobodě, protože do demokracie to vážně nepatří.

Nejlepší odpověď
quentos

„Myslite ze směrnice…“

Ne, já nemyslím ze směrnice. Já myslím z něčeho jiného.
„Přečijen“… to je něco čínsky?

Další odpovědi
aliendrone

No, je to jen malinkaté přiložené polénko pod kotel, samo o sobě téměř bezvýznamné. I když je na pováženou, jak se dnes zneužívá „ochrana práv“ (autorských) k cenzuře, restrikcím atd., tak tyhle věci ve skutečnosti hrají pramalou roli. (jakkoliv jsou mohutně mediálně propírány)

Ve hře jsou totiž nesrovnatelně závažnější socioekonomické procesy, které mají nesrovnatelně větší váhu. Nějaké „veřejné mínění“, „volby“, „svobody“ – to jsou jen viditelně předstrkávané dudlíky na ucpání tlamek hlupáčků (přičemž mnozí jim VĚŘÍ!!), které kryjí určující procesy v pozadí (ve kterých dokonce nějaká existence/nee­xistence EU hraje maličkou roli, dnes je svět prostě „GLOBÁLNÍ“), nic nového pod Sluncem. :)

anonym

Pokud něco jednou dopomůže rozpadu EU budou to jen nekvalifikované a ukvapené závěry lidí jako jsi ty, kteří v podstatě každým svým komentářem lační jen po vyvolávání skandálních pohoršených reakcí u ostatních lidí na základě kdejaké fakticky nepodložené osobní domněnky.

Cítíte se dobře když se kvůli vám cítí blbě i ostatní, ta tak jim k tomu dodáváte všemožnou potravu, hoaxy, fakenews bláboly, a živíte ten vztek co to jde. To je bohužel síla která má potenciál položit jakoukoliv demokratickou instituci a nahradit ji něčím co vám bude bližší, třeba totalitní autokracií.

Lgee

George – samodzrejme ze to nema na bolševika, byl to jen taková nadsázka, ale to nic nemění na tom ze se díky tomu chce zamezit šíření jakýkoliv informací, budete chtít sdílet odkaz na idnes.cz na nějaký článek a budete muset platit poplatky, autorským pravém se to jen skrývá. Ano wikipedie dostane výjimku ale to je asi všechno.

anonym

„cenzura horší než za bolševika“ umíš tenhle blábol vůbec něčím podložit ? Za bolševika existovala politická cenzura, v ústavě bylo zakotveno věčné vedoucí postavení ksč, jakýkoliv odpor byl potlačován v zárodku a byli za něj trestaní i rodinní příslušníci v lepším případě jen organizačními komplikacemi při studiu a práci, v horším případě stíháním pro smyšlené zločiny a persekucemi. Jak tohle můžeš srovnávat s tím, že dnes nějaký zákon chrání autorská díla ??? 🙂 Ty jsi fakt mimo.

Lgee

Spis vy jste mimo, neuvědomujeme si co to znamená pro ostatní lidi, lidé nebudou moci sdílet žádnou stránku, na YouTube nepůjde nahrát žádné video kde je například obrázek který najdete na google (ať už ma od autora povolení nebo ne) a to je jen malý výčet věci.