jendahun

Myslíte že skutečně existuje peklo?

Teď je nějaké výročí Kolského vrtu,jestli vám to něco říká.Co si o tom myslet?Jedni to podzemí situují Šambalu,druzí peklo.Kde je pravda?
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-ufo-a-zahady/167490/kol­sky-vrt-soveti-otevreli-branu-do-pekla.html

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli existuje peklo tak jen tady na zemi. Dělají si ho lidi sami ze svých životů.

Ale musím uznat, že z toho zvuku mrazí.. Ať už je to cokoliv. Nějak mi to evokuje koncentrační tábory.. To utrpení tisíců nevinných..

Další odpovědi
mosoj

Je pravdou že o nitru naší Země víme mnohem méně ( téměř nic) než o vesmíru.

czechrapsind : Než se začnu vyjadřovat k nějakému problému zjistím si co se kde prezentuje.
Oficiálně jsou dvě teorie ( upozorňuji že teorie, protože zatím to dokázat nejde) o složení nitra naší Země. Jedna starší říká, že jádro naší Země je tekuté, druhá říká že jádro naší Země je tuhé a studené. Horké a tekuté jsou prý vrstvy relativně blízko povrchu 500 – 600 km. Pro někoho velmi zajímavé , pro někoho nudné. Nechal bych to tak.
Jinak pro mně velice zajímavé téma !!

Je s tím spojena i existence životně důležitého magnetického pole Země a pravděpodobnost jeho přepólování. Je klidně možné že s tím přepólováním přijde i to peklo !

anonym

Nechejme si podobné úvahy a otázky pro sebe, zvlášť když neznáme takové obyčejné věci jako elektroakustika. Když přiděláš mikrofon ke kovovému vrtu, mikrofonní kabel bude mít něco přes 10 kilometrů, musíš signál zesílit, a nebo zeslabit? Nechejme těchto hovadin kolem jednoho vrtu který byl zbytečný. A začni pracovat!

anonym

Přišel bych sem s otázkou jak utěsnit hajzl do odpadu, odpad je veden PVC do litiny, …až do Dyje… Nejkrásnější je rychlá práce která začne smrdět tehdy, když když sedí někdo nad vámi a je zrovna také na WC. Ne, těsnil jsem silikonem a před těsněním jsem odtok záchodu vysoušel tak proč to po roce užívání teče? Há?