Avatar uživatele
jendahun

Myslíte že skutečně existuje peklo?

Teď je nějaké výročí Kolského vrtu,jestli vám to něco říká.Co si o tom myslet?Jedni to podzemí situují Šambalu,druzí peklo.Kde je pravda?
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-ufo-a-zahady/167490/kol­sky-vrt-soveti-otevreli-branu-do-pekla.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, Terryle před 4460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jestli existuje peklo tak jen tady na zemi. Dělají si ho lidi sami ze svých životů.

Ale musím uznat, že z toho zvuku mrazí.. Ať už je to cokoliv. Nějak mi to evokuje koncentrační tábory.. To utrpení tisíců nevinných..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Je pravdou že o nitru naší Země víme mnohem méně ( téměř nic) než o vesmíru.

czechrapsind : Než se začnu vyjadřovat k nějakému problému zjistím si co se kde prezentuje.
Oficiálně jsou dvě teorie ( upozorňuji že teorie, protože zatím to dokázat nejde) o složení nitra naší Země. Jedna starší říká, že jádro naší Země je tekuté, druhá říká že jádro naší Země je tuhé a studené. Horké a tekuté jsou prý vrstvy relativně blízko povrchu 500 – 600 km. Pro někoho velmi zajímavé , pro někoho nudné. Nechal bych to tak.
Jinak pro mně velice zajímavé téma !!

Je s tím spojena i existence životně důležitého magnetického pole Země a pravděpodobnost jeho přepólování. Je klidně možné že s tím přepólováním přijde i to peklo !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nechejme si podobné úvahy a otázky pro sebe, zvlášť když neznáme takové obyčejné věci jako elektroakustika. Když přiděláš mikrofon ke kovovému vrtu, mikrofonní kabel bude mít něco přes 10 kilometrů, musíš signál zesílit, a nebo zeslabit? Nechejme těchto hovadin kolem jednoho vrtu který byl zbytečný. A začni pracovat!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Přišel bych sem s otázkou jak utěsnit hajzl do odpadu, odpad je veden PVC do litiny, …až do Dyje… Nejkrásnější je rychlá práce která začne smrdět tehdy, když když sedí někdo nad vámi a je zrovna také na WC. Ne, těsnil jsem silikonem a před těsněním jsem odtok záchodu vysoušel tak proč to po roce užívání teče? Há?

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek