Avatar uživatele
anonym

Myslíte, že si lze něco přivydělat registací stránek do katalogů? Máte s tím někdo zkušnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4112 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
RomanP

Jestli tím získáš nějaké finance tak to nevím ale, pokud máš svůj odkaz v katalogu tak je potom snazší tvoje stránky nalézt, tudíž se ti zvýší návštěvnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mnohé katalogy, které se svým názvem tváří evropsky nebo dokonce světově bývají spíše naprosto bezvýznamné. Přínos je sporný, odkaz vedoucí z dobré stránky (page rank) je užitečný, ale katalogy často odkazy na vaše stránky neuvádí nebo je obdaří atributem nofollow díky čemuž vaše stránky tímto odkazem naprosto nic nezískají a v konečném důsledku pak klesají vaše vlastní firemní stránky ve výsledcích vyhledávání hluboko pod první příčku ...

pokud mohu doporučit, raději dobře pěstujte SEO svých stránek, optimalizujte facebook kampaně, adword kampaně ... a katalogů si moc nevšímejte ...

Pozor na podvodníky http://www.lupa.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Taky nevím,jak přesně si chceš registrací do katalogů vydělat. Jde to v případě, že máš na svých stránkách vloženou reklamu, za kterou ti zadavatel platí (za klik / za nákup atd). Nebo máš vlastní firmu a spravuješ vlastní stránky, kterýma se snažíš přilákat si zákazníky? V obou případech je v Tvém zájmu si zvýšit návštěvnost - čehož dosáhneš právě vložením stránek do katalogů.
Pokud ale nic takového nemáš, tak si registrací nevyděláš. Na druhou stranu si ale můžeš pouhou registrací v katalogu a kvalitním obsahem stránek zvednout návštěvnost, a pak si tě možná nějaký zadavatel reklamy najde a sám tě kontaktuje a nabídne ti za peníze umístění reklamy... Takže s bezplatnou registrací bych neváhala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Osobně pochybuji, že registracemi do malých málo navštěvovaných katalogů přilákáte klienty.

Registrace do tematických sekcí na seznamu, centru, myslím že i něco má Google souhlasím.

Význam odkazu pro SEO má také návštěvnost stránky, kde je odkaz umístěn.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet