zjentek

Myslíte, že se zítra vrátí Rokio?

No ten tady z těch stránek zůstane úplně PAF! Ok, never mind, forgádet…

Nejlepší odpověď
Kepler

Podle slibu asi ano, přece neoželí svou misi ochránce spravedlnosti. Myslím, že nový kabátek tohoto webu už viděl, jen tak číhá za bukem a zítra na nás zase začne vršit kupy svých monotématických otázek. Oh, my God…

Další odpovědi
marci1

Úderem půlnoci bude tady, jak na koni. 🙂

dust8

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YLbgajaQ_U8

ivzez

Rokio sem podle mne chodí, jen se snaží dodržet už minimálně dvakrát porušený „slib“.

Odhaduji, že ráno tady bude spousta jeho otázek z dnešní půlnoci.

Drap

Bohužel. myslím že se vrátí

led

Netešte sa, lúčil sa len na krátko s perspektívou návratu.
Hana Hegerová – Já se vrátím https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BdNVZnRg8qg

Kelt

Podle mne se asi Rokio vrátí a využije svůj půst a odříkání na těchto stranách k otázkám, kde bude hodnotit svou zdrženlivost a další skvělé vlastnosti. Třeba ten půst využil k poznání něžného pohlaví.

Hufnágl

Proč by se neměl vrátit? Udělal něco zlého?

elkon

Třeba ztratil klíč od dveří. Konečně.

Emefej

Něco mi uniklo? Rokio sem nechodí?

zjentek

Jo no… Rokio si to do 1. září už delší dobu dělá sám.