Myslíte, že se ta válka opravdu blíží?

Jaký máte na toto názor?
Díky za odpovědi.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yXHvSuiJ­kgA
Agneto, u nás taky žijí muslimové, nemyslíš?

Nejlepší odpověď
Agneta

Je to jejich válka, né naše. Kdo má muslimy, má válku:D

Další odpovědi
anonym

Všechno se blíží, i konec světa!

lexx

blíží se a důvody jsou hned dva: beznadějně přemnožené lidstvo a odbytová krize v průmyslu, kdo zná dějepis vzpomeňte na 20.léta min. století, hrozivou nezaměstnanost ,hyperinflaci v Dojču (a nejenom) a jak to dopadlo…

anonym

Ano, válka se blíží a Češi ji božuhell nevyhrají, protože zde panuje soutěživost a komerce – nikoliv jednota duševních mrzáků, bude konec světa.

anonym

„pane z Edelstadtu, zastavte ty procesy“

anonym

agneta – muslimové jsou všude, je jen otázkou kdy jim rupne v bedně jako jejich soukmenovcům na pageru, ano je to jejich válka, ale vtažený do božího plánu bude bez milosti každý, on totiš ten bůh je, ale ne v nás, bůh vs člověk…