Supermáán

Myslíte, že se prodávjí stativy n normální foťák Samsung zoom lens?

Je jedno jestli malý nebo velký stativ:) Předem děkuji za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zoom lens není foťák ale typ objektivu !

Pokud má tvůj foťák na spodku závit pro stativový šroub, není problém.

Další odpovědi
anonym

Pokud jde o připevnění foťáku na stativ – ano – je jedno, zda „malý nebo velký stativ“, rozměr šroubu je totožný.
Velký stativ znamená, že

  • si foťák můžeš dát do výše očí
  • najdeš pro něj polohu i na nerovném povrchu
  • ´ustojí´ i ve větru
  • ´pronese se´

Malý stativ sice dáš i třeba do kapsy, ale málokdy poslouží tak dobře, jako velký.