CTTON

Myslíte, že se ozvou?

Mohla bych Vám časem nabídnout lokalitu v nazev města meho bydliste – viz mapka, dle uvedené
adresy v této lokalitě bydlíte. Je zde 800 schránek k zánosu , také 8
roznosů do měsíce a měsíční odměna je zde Kč 2400,–. Lokalita se bude
pravděpodobně uvolňovat od října 2020.

Odpovědi
nyjono

Mohou. Ale také nemusí.
Zastávám názor, že pokud něco chci, musím konat já.
Tedy pokud o ten roznos stojíš, dej zájem najevo a ozvi se sám.
Jinak se může stát, že se ozve někdo jiný a práci zadají jemu. Proč by ti měli volat, když někdo volá jim?

elkon

A proč tu s tím otravuješ? Nemáš svojí hlavu? Je to pořád dokola. Ať to s tebou vyřeší doma.