Prostě já...

Myslíte, že se někdy zbavíme covidu?

Jestli ano, tak za jak dlouho tipujete? Nebo tady s námi bude žít?

Nejlepší odpověď
Kepler

Doufám, že ano, stejně jako jsme se už zbavili mnoha nemocí. Letos to určitě nebude a co bude dál si netroufnu odhadovat. Především díky odmítačům očkování. Leda, že bychom je všechny deportovali do izolace, jenže volné místo už na Zemi není. Kdysi zločince deportovali do Austrálie, dneska se rýsuje leda tak Mars.

Další odpovědi
PepasAvalonu

Pandemie může trvat pár let. Klidně tři, pět. Hádám, že na konci tohoto roku by se to mohlo začít klidnit. A v příštím nebo přespříštím roce zcela odeznít. Ale jen můj odhad. Těžko říct, jak to bude.

Nassin

Já ho zatím nemám a netipuji, kdy ho dostanu, ale proslýchá se, že už zůstane mezi námi nadobro.😥

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.