ptáč

Zaradují se hledající majitelé s vylepujícími plakáty ztracených zvířátek, když se dozví, že se zvířátka už našla?

https://goo.gl/TfJvft Maso v domácích konzervách je kvalitnější, víme co jíme. Pejska přiskřípnutého do branky objevil pan Fibich a přinesl ho ochutnat svým kolegům.
Pejsek se ztratil na procházce. Byl hodný, pepř a sůl a slyšel na jméno Ham. Prý z něj byly chutné česnekové knoflíky. Kocourek Míca byl měkký a vážil půl kila. Měl rád cibuli. Odpověď připsaná na vylepený inzerát by zněl Zveme Vás na večeři. Bude srnec. Haf haf.

Nejlepší odpověď
mokrygorky

???

Další odpovědi
Nerevarin

Tady to jde opravdu do kopru.

jáára

Josef Veselý
Vlastník

ptáč

@Nerevarin, tak hoď něco do placu.

ptáč

@jáára, zbývá sádlo.