Avatar uživatele
hanka R+

Myslíte, že se jí můžu sveřit…a věřit jí ?

mám nej kamarádku …ktéra na mě v životě nic nepraskla.....a ja sem poslední dobou všechno dusila v sobě.....proto že sem měla problemi.....a nikomu sem neveřila protože sem byla sklamana mou jinači kamoškou.....­....tak myslíte že kdyš mi celí život pomahala a stala mi zazady a podporovala mě.....že vyslechne me starosti a radosti života…a že je nikomu neřekne .........proto že mám toho tolik v sobě věci ktere mě užiraj.......a naopak ktere mě naplnujou…prostě se jí musím svěřit...... co si otom myslí te mám se ji sveřit nebo mám mlčet a dusit…?? omlouvám se za pravopísene chyby spěchala jsem…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iceT, Mili @ před 4898 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

NÁZOR

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

No já své starosti a radosti vždycky kamarádkám vykecala, ono se člověku uleví…
😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Pokud se ona svěřuje s vážnými problémy i Tobě,tak se jí svěř.Alespon uvidíš zda je to opravdová kámoška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Pokud je to tvá nej kámoška a máš u ní jistotu že si to co jí řekneš nechá pro sebe tak se jí svěř ale i tak bud opatrná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Já bych jí věřila – pokud Tě nikdy nepráskla, tak to snad neudělá ani teď. A pokud Ti teďka pomůže, tak z vás možná budou ještě lepší kamarádky a to, co Tě teďka štve, tak možná bude mít i nějakej dobrej výsledek… Dusit emoce v sobě až moc nebývá dobrý, někdy to prostě musí ven… jako hnis z bolavý rány. Dokud se nevypustí a nevyčistí, nemůže se rána začít hojit. A problémy se snáz hoděj za hlavu nebo začnou řešit, když ti někdo řekne „to nech bejt, to není důležitý“ nebo „to zvládneš“.
Tak hodně sil a odvahy a neboj se, to, že Tě zklame jeden člověk, neznamená, že jsou takoví všichni…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ne ne nevěř nikomu a nikdy.Kamarádce se můžeš vykecat,ale něco si nech pro sebe.Každej máme nějaké to své tajemství,to tě můžu ujistit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Pokud si nejste jistá,jestli se máte svěřit se svými problémy kamarádce, promluvte si s psychoterape­utem.Je to možné i přes Skype.

Zdroj: http://www.psycho­terapie-poradenstvi.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek