hanka R+

Myslíte, že se jí můžu sveřit…a věřit jí ?

mám nej kamarádku …ktéra na mě v životě nic nepraskla.....a ja sem poslední dobou všechno dusila v sobě.....proto že sem měla problemi.....a nikomu sem neveřila protože sem byla sklamana mou jinači kamoškou.....­....tak myslíte že kdyš mi celí život pomahala a stala mi zazady a podporovala mě.....že vyslechne me starosti a radosti života…a že je nikomu neřekne .........proto že mám toho tolik v sobě věci ktere mě užiraj.......a naopak ktere mě naplnujou…prostě se jí musím svěřit...... co si otom myslí te mám se ji sveřit nebo mám mlčet a dusit…?? omlouvám se za pravopísene chyby spěchala jsem…

Nejlepší odpověď
kropitko

NÁZOR

Další odpovědi
Mili @

No já své starosti a radosti vždycky kamarádkám vykecala, ono se člověku uleví…
😁

ten který je

Pokud se ona svěřuje s vážnými problémy i Tobě,tak se jí svěř.Alespon uvidíš zda je to opravdová kámoška.

panenka

Pokud je to tvá nej kámoška a máš u ní jistotu že si to co jí řekneš nechá pro sebe tak se jí svěř ale i tak bud opatrná

Terryle

Já bych jí věřila – pokud Tě nikdy nepráskla, tak to snad neudělá ani teď. A pokud Ti teďka pomůže, tak z vás možná budou ještě lepší kamarádky a to, co Tě teďka štve, tak možná bude mít i nějakej dobrej výsledek… Dusit emoce v sobě až moc nebývá dobrý, někdy to prostě musí ven… jako hnis z bolavý rány. Dokud se nevypustí a nevyčistí, nemůže se rána začít hojit. A problémy se snáz hoděj za hlavu nebo začnou řešit, když ti někdo řekne „to nech bejt, to není důležitý“ nebo „to zvládneš“.
Tak hodně sil a odvahy a neboj se, to, že Tě zklame jeden člověk, neznamená, že jsou takoví všichni…

vecernice

Ne ne nevěř nikomu a nikdy.Kamarádce se můžeš vykecat,ale něco si nech pro sebe.Každej máme nějaké to své tajemství,to tě můžu ujistit.

lorja

Pokud si nejste jistá,jestli se máte svěřit se svými problémy kamarádce, promluvte si s psychoterape­utem.Je to možné i přes Skype.

Zdroj: http://www.psycho­terapie-poradenstvi.cz/