poa.li

Myslíte, že se dá žít bez bojů a vzdorování? Teď a tady… Díky…

Nejlepší odpověď
tom004

Dá,a v pohodě.

Další odpovědi
anonym

Urcite ano !
Ja nebojuji nikdy . A presto vitezim. A nebo : Mozna proto. 🙂

  • iv-

annas

Moc bych si přála žít na Odpovědích v klidu a z ničeho si nedělat těžkou hlavu… Ale nějak mně to čas od času mnozí neumožňují…

Na některá slova je jedinou rozumnou odpovědí mlčení, ale …

hanulka11

zcela určitě ......pokud myslíš tyto stránky

dudu

Vymezujete hodně široký pojem. Za totáče se bojovalo např. za mír o zrno atd., vzdorovalo se třeba způsobem „stát předstírá, že nás platí, my předstíráme, že pracujeme“. Každý máme jinak nastaveny hodnoty jakož i priority a různě vysokou míru trpělivosti, na kterou radostně brnkají naši politici. Bojovat je třeba permanentně ať třeba o vyšší plat nebo jiné politiky. A vzdorovat lze denně lidské blbosti, zpupnosti a nadudosti vládních úředníků a manažerů, nebo hnusnému počasí. Bojovat lze i s Vaší otázkou, neboť popravdě nemám právě jistotu, že chápu co chtěl básník vlastně svým dotazem říci, respl. slyšet?

MILAN1961

VZDOR A BOJ NEMÁ CENU