ivosek2

Myslíte že se český národní čím dál tím víc zhoršuje?

Doplňuji:
oprava : *český národní tým

Nejlepší odpověď
quentos

Ale prdlajs… být čtvrtý na světě, kdo to má?
Další, kterej vynáší soudy z tepla domova či hospody…

Další odpovědi
marci1

Myslím že je velmi pěkné být na 4. místě na světě. Nejkrásnější bylo Nagano v roce 1998 ZOH – byli jsme zlatí a Jágr tam hrál také. Jágr je super, jen ho ti naši soupeři nepustí k puku. 🙂

anonym

Proč jako?Protože jsme bramborový?Od Nagana pořád stejný,přece jenom furt patříme mezi světové špičky,nebo to je snad málo?
Doplňuji:
http://www.ms-v-hokeji.cz/historie-mistrovstvi/

ReHu

Ty si myslíš, že být 4. nejlepší na světě je málo????
Není každý den posviceni a těžko můžeme být každý rok 1.

anonym

co naděláš. Ale zase se zlepšujeme v tenise…

NelieM

Nemyslím si to, na to jak jsme malá země, tak čtvrté místo je hodně slušné.

Mirdas

Jsem přesvědčen o opaku.

anonym

lahny – Naše reprezentace se nemohla zúčastnit mistrovství v roce 1950 v Londýně. Hráči byli zadrženi kvůli podezření ze špionáže a tehdejší režim je poslal do dolů v Jáchymově.

anonym

V roce 1953 musel náš tým odstoupit ze šampionátu kvůli úmrtí tehdejšího prezidenta Klementa Gottwalda.

ReHu

To je smutný, ale moc nechápu souvislost s dotazem.