Avatar uživatele
terry

Myslíte, že se Autotým vyplatí? Dá se mu věřit?

http://www.au­totym.cz/cenik

Myslíte, že je lepší je kontaktovat až na vybrané auto?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gecco, zzzlatokopka před 2982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Podle mně jasný vysavač peněz, ne-li přímo podvodník. Takových už bylo…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… myslím si,že je to dobrej tahák na peníze … věřit? ne,tomu teda nevěřím … a ten ceník,no to je nádhera …

lžou,v sekci napsali o nás,jsou odkazy,ale všechno jsou to komerční články,jasnej podvodník … a přečti si podmínky o osobních údajích,to je lahůdka …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Podle mne je to naprosto zbytečná služba a vše si bez problému dokážeš zajistit sama – v nabídce se totiž nepíše nic o poskylovaných zárukách (podle mne je hlavní, aby sis služby objednala a zaplatila, případně si přes ně koupila pojistky…).
A umědom si, že daná cena se týká prověření jednoho auta – pokud si je nekoupíš, peníze za kontrolu jsi vyhodila, za kontrolu dalšího auta platíš znovu…
___
Přitom – kontrola VIN na Cebii stojí 500,–, zkušební jízdou zjistíš houbeles – takže ideální je si v bazaru domluvit následnou kontrolu ve značkovém servisu (pokud bazar odmítne, pryč odtamtud – aut jsou na trhu tři pr…- ehm – šest půlek…).
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Autotym

Dobrý den, aktuálně máme již přes tisíc spokojených klientů, kterým jsme pomohli koupit auto s ověřenou historií.Tomu, kdo se v autech nevyzná nebo nemá dostatek času procházet nabídky na internetu, pomůžeme auto vybrat a zkontrolovat jeho technický stav.Provedeme velmi důkladnou osobní i servisní prohlídku včetně diagnostiky. Z kontroly zákazník dostává podrobný report s fotodokumentací a kompletními informacemi o tom, v jakém stavu auto je a co má doopravdy za sebou tak, aby se mohl správně rozhodnout o koupi.

Upravil/a: Autotym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Jen jsem na to teď narazila. Ty ceny se zdaj celkem vysoký.
A napadlo, že klidně mohou být s některým bazarem domluvený.

před 2982 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Navíc můžou bejt domluvený…
Já takovýmhle ´službám´ nevěžím ani pozdrav…
😉

před 2982 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

To si myslím taky. Jen když jsem vkládala diskuzi, tvůj příspěvek tu nebyl.
A teď koukám na čas a asi byl 🙂
Že bych ho přehlídla? 🙂 🙂

před 2982 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava