terry

Myslíte, že se Autotým vyplatí? Dá se mu věřit?

http://www.au­totym.cz/cenik

Myslíte, že je lepší je kontaktovat až na vybrané auto?

Nejlepší odpověď
Kepler

Podle mně jasný vysavač peněz, ne-li přímo podvodník. Takových už bylo…

Další odpovědi
Mc Merkurion

… myslím si,že je to dobrej tahák na peníze … věřit? ne,tomu teda nevěřím … a ten ceník,no to je nádhera …

lžou,v sekci napsali o nás,jsou odkazy,ale všechno jsou to komerční články,jasnej podvodník … a přečti si podmínky o osobních údajích,to je lahůdka …

gecco

Podle mne je to naprosto zbytečná služba a vše si bez problému dokážeš zajistit sama – v nabídce se totiž nepíše nic o poskylovaných zárukách (podle mne je hlavní, aby sis služby objednala a zaplatila, případně si přes ně koupila pojistky…).
A umědom si, že daná cena se týká prověření jednoho auta – pokud si je nekoupíš, peníze za kontrolu jsi vyhodila, za kontrolu dalšího auta platíš znovu…
___
Přitom – kontrola VIN na Cebii stojí 500,–, zkušební jízdou zjistíš houbeles – takže ideální je si v bazaru domluvit následnou kontrolu ve značkovém servisu (pokud bazar odmítne, pryč odtamtud – aut jsou na trhu tři pr…- ehm – šest půlek…).
😉

Autotym

Dobrý den, aktuálně máme již přes tisíc spokojených klientů, kterým jsme pomohli koupit auto s ověřenou historií.Tomu, kdo se v autech nevyzná nebo nemá dostatek času procházet nabídky na internetu, pomůžeme auto vybrat a zkontrolovat jeho technický stav.Provedeme velmi důkladnou osobní i servisní prohlídku včetně diagnostiky. Z kontroly zákazník dostává podrobný report s fotodokumentací a kompletními informacemi o tom, v jakém stavu auto je a co má doopravdy za sebou tak, aby se mohl správně rozhodnout o koupi.

terry

Jen jsem na to teď narazila. Ty ceny se zdaj celkem vysoký.
A napadlo, že klidně mohou být s některým bazarem domluvený.

gecco

Navíc můžou bejt domluvený…
Já takovýmhle ´službám´ nevěžím ani pozdrav…
😉

terry

To si myslím taky. Jen když jsem vkládala diskuzi, tvůj příspěvek tu nebyl.
A teď koukám na čas a asi byl 🙂
Že bych ho přehlídla? 🙂 🙂